Zapojte děti do tvorby cyklomapy Kolínska

15. března 2024

Připravujeme
Ručně malovaná cyklomapa Kolínsko dětem

Starostové a ředitelé, máte v hlavě už delší dobu myšlenku na zapojení dětí do dění ve vaši obci či škole? Lámete si hlavu, jakou akci jim vymyslet? A co je zapojit do tvorby ručně malované cyklomapy Kolínsko dětem?

Již celá řada starostů a ředitelů sáhla právě po tomto nápadu a jsou nadšení. Někteří využili cyklomapu k výtvarné soutěži, jiní pak ze vzniklých obrázků uspořádali výstavu a dokonce s využitím malované cyklomapy v jedné obci přetvořili starý kontejner do uměleckého díla.
Už vás taky něco napadlo? V mysli vám naskakují tváře šikovných dětí, které by mohly malovat do mapy? Pak si nenechte ujít připravovanou ručně malovanou cyklomapu Kolínsko dětem!

Ručně malovaná cyklomapa Kolínsko dětem

Nejlepší umělci tvoří nejoriginálnější dílo

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování rodinných cyklovýletů s dětmi samotnými dětmi. Přední mapová část je graficky zpracovaná tak, aby se v ní na první pohled vyznalo každé dítě. Zajímavé památky či destinace jsou zobrazeny pomocí drobných maleb od našich šikovných malířů.

Z druhé strany mapy se ale nachází to pravé umění! Povídání o regionu i jednotlivých obcích a městech a tipy na konkrétní cyklovýlety doplňují obrázky dětských malířů. Ať už jde o žáky místní základní umělecké školy a nebo třeba kroužek hasičů, všichni mají možnost se do malování zapojit.

Prozkoumejte Nymbursko očima rozšířené reality s novou aplikací MAP Explorer!

Naše nová cyklomapa Kolínska, která je výsledkem spojení kreativity a moderních technologií, nabízí mnohem více, než jen běžný pohled na region. Poprvé jsme do mapy integrovali aplikaci CBS MAP Explorer, která transformuje mapu do fascinujícího světa rozšířené reality.

Tato inovace je určena všem návštěvníkům, kteří mají zájem poznávat krásy regionu zcela novým způsobem. Aplikace MAP Explorer jim umožní prohlížet si zajímavosti regionu, ubytovací zařízení či gastronomické zážitky přímo na obrazovce jejich mobilního zařízení. Dominanty se jim zobrazí přímo před očima a poskytnou jim tak jedinečný zážitek při prohlížení mapy. Věříme, že tato nová technologie rozšířené reality zprostředkuje návštěvníkům regionu nejen zábavu, ale také užitečné informace.

Ručně malovaná cyklomapa děti dětem

Každý si najde to svoje

Právě povídání o zapojených obcích, městech, školách i firmách jsou zajímavým benefitem těchto map. Díky nim se dostanete do povědomí nejenom dospělých, ale i dětí. A to vše hravou formou. O texty se stará náš tým textařů pod vedením Radky Srněnské. Nebudete tak muset nic sepisovat, bohatě postačí, když nám dáte hlavní body, a o vše ostatní se už postaráme my.

Mapy všech tvarů, velikostí a materiálů

Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi, ale i originální dárek v podobě skládané mapy pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní vaše informační centrum. Aby byla vaše mapa dobře vidět, můžete ji získat i v podobě venkovní tabule s dřevěným stojanem. Stačí tak najít jen to správné místo, zabudovat a mapa může dělat radost mnohem více lidem.

Ručně malovaná cyklomapa ve stojanu u cyklostezky

Originální dárek si pochvalují starostové a ředitelé z celé České republiky

Ručně malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko

Velmi příjemná spolupráce na zajímavém projektu. Mapa bude dobře sloužit nejen dětem, ale také všem ostatním zájemcům o poznávání jedinečných míst našeho regionu. Děti nejen, že s chutí tvořily výtvarné podklady, ale především se blíže seznamovaly s památkami a historií okolí. To dodává tomuto projektu nepodbízivý edukativní rozměr.
Tištěná mapa i informační brožura jsou velmi zdařilé, kvalitně zpracovány na vysoké úrovni. Celkový dojem je opravdu velmi pozitivní.

MgA. Mgr. Lukáš Hašek – Základní umělecká škola Nýřany

Ručně malovaná cyklomapa Liberecko z nebe

Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit do vytváření cyklomapy Liberecko dětem. Mapa je doplněna obrázky turistických zajímavostí, které nakreslily děti. Celá spolupráce s firmou CBS probíhala v příjemné atmosféře a naprosto profesionálně.
Mapa se stala pomůckou pro děti i hezkým doplňkem výzdoby naší školy.

Mgr. Petr Chvojka, ředitel ZŠ a MŠ Raspenava

Ručně malovaná cyklomapa Vsetínsko dětem

Cyklomapu jsme umístili vedle oblíbené cyklotrasy poblíž odpočívadla a dětského hřiště v centru obce. Mapa je velmi vkusně a přehledně zpracovaná, nejenom cykloturistům poskytuje výborné vodítko při plánování výletů k nejzajímavějším turistickým cílům v okolí. Od samého počátku jsme byli partnerem při vzniku mapy a s výsledkem jsme naprosto naprosto spokojeni.

František Svoboda,Starosta obce Branky

Jedinečná nabídka na míru vašim potřebám

Možná si teď říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí? Máme pro vás dobrou zprávu, povídání o vaší obci, městě, škole či firmě nestojí ani korunu!

Ručně malovanou cyklomapu Kolínsko dětem nabízíme v balíčcích, které dle velikosti obsahují předem dané počty skládaných map i venkovních tabulí a samozřejmě poutavý text o vás. A právě skládané mapy vás vyjdou na pouhých 99,- Kč bez DPH. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné ručně malované mapy, získáte zajímavý dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat originálním způsobem, podpoříte děti a cykloturistiku ve vašem okolí a to vše prakticky bez práce. 

Po vydání nabízíme mapy našim zákazníkům na e-shopu za 120,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a umístění dětských obrázků. 

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Podívejte se, jak šikovné děti mají i v jiných regionech

Zajímá vás, jako taková mapa vypadá? Podívejte se na povedenou mapu Olomoucko dětem

Ručně malovaná cykomapa Olomoucko dětem

Naše kolegyně je tu pro vás

Projekt ručně malovaná Cyklomapa Kolínsko dětem startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat celý okres Kolín. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Ing. Jana Bartáková je vám k dispozici na telefonním čísle +420 602 449 340 a nebo na e-mailu bartakova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Ing. Jana Bartáková