Reference od klientů

Malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem
MgA. Mgr. Lukáš Hašek
Základní umělecká škola Nýřany

Velmi příjemná spolupráce na zajímavém projektu. Mapa bude dobře sloužit nejen dětem, ale také všem ostatním zájemcům o poznávání jedinečných míst našeho regionu. Děti nejen, že s chutí tvořily výtvarné podklady, ale především se blíže seznamovaly s památkami a historií okolí. To dodává tomuto projektu nepodbízivý edukativní rozměr. Tištěná mapa i informační brožura jsou velmi zdařilé, kvalitně zpracovány na vysoké úrovni. Celkový dojem je opravdu velmi pozitivní.

Malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem
Horová
spec. pedagog DD Domino, Plzeň

Pro naše děti, se kterými jsem pracovala na obrázkách to byl projekt neznámý a vlastně napínavý. Děti si nedokázaly představit, že zrovna jejich obrázek bude součástí mapy. Snažily se i ty děti, které nejsou zrovna výtvarně nadané. Velmi děkujeme, že jsme se mohli zúčastnit. O letních prázdninách pořádáme cyklistický tábor s pobytem a jeden příměstský cyklo tábor. Každá rodinná skupina dostala Vámi zaslané hotové mapy, takže je může využít při letních táborech nebo během roku, kdy podnikají vychovatelé s dětmi výlety. Některé děti si je vezmou i domů ke svým rodičům, kde se pochlubí svým obrázkem.

Malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem
Bc. Luboš Marek, DiS.
ředitel školy, ZUŠ Kralovice

Z našeho pohledu projekt fungoval hladce a probíhala dobrá komunikace. Výsledná mapa je velmi pěkná a zachycuje zase jiné věci než běžné mapy. Užití dětských děl je velmi pěkné a výsledek má i velmi kladný ohlas u rodičů dětí a dalšího příbuzenstva. Osobně jsem viděl mapu a i mnoho naučných tabulí v terénu a moc se mi projekt líbí.

Malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem
Bc. Michal Gotthart
starosta obce Líně

Do projektu cyklomapy Severní Plzeňsko jsme zapojili děti z 1. i 2. stupně základní školy. Děti nakreslily obrázky, které byly následně vystaveny v prostorách našeho Obecního domu a představeny rodičům i dalším zájemcům z řad veřejnosti. Porota následně vybrala 3 nejlepší obrázky, vystihující hlavní dominanty naší obce, které jsme doporučili k zařazení do textové přílohy cyklomapy. Ze strany vydavatele jsme se setkali s velmi dobrou a příjemnou komunikací, s obsahem i kvalitou mapy jsme velmi spokojeni.

Malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem
Ing. Josef Domabyl
starosta obce Pláně

Naše obec spolupracuje s firmou CBS Nakladatelství s.r.o. několik let. Zakázky byly od objednání po dodání vyřizovány velmi profesionálně a komunikace byla vždy velmi příjemná. Všechny objednávky proběhly bez problémů. Vše bylo vždy dodáno včas a požadované kvalitě.

Knihu Kralovice a okolí z nebe zdarma rozdáváme při životních jubileích našim občanům. Spolupráci jsme využili také na dodávku velkoformátových leteckých map našich čtyřech obcí 150×100 cm, panoramatickou mapu regionu, pohledy a magnetky. Atraktivní byla objednávka „Cyklomapy Severní Plzeňsko dětem“ s možností umístění nejhezčích obrázků místních dětí do mapy.

Malovaná cyklomapa Vyškovsko dětem
Kateřina Ševčíková
starostka obce Podomí

Děkujeme za spolupráci, za trpělivost a za bezvadnou organizaci celého projektu.

Malovaná cyklomapa Vsetínsko dětem
Ing. Jolana Děcká
místostarostka obce Valašská Bystřice

Cyklomapu Vsetínsko dětem používají naše paní učitelky na prvním stupni při vlastivědě, ale i v jiných předmětech např. prvouka apod. Pro druhý stupeň je již paní učitelka zeměpisu nevyužila. Mapa je moc pěkná, dětem se v ní dobře orientuje.

Malovaná cyklomapa Liberecko dětem
Martina Funtánová
ZUŠ Nové Město pod Smrkem

Projekt cyklomapa Liberecko dětem žáky výtvarného oboru velmi zaujal. Velkou radost měli ze zařazení svých obrázků a z celkového výsledku. Mapa je krásná a dětem různých věkových kategorií pomáhá při bližším poznávání Libereckého kraje ať již formou výletů, nebo i jen při prohlížení obrázků na mapě.

Malovaná cyklomapa Liberecko dětem
Anna Svobodová
ředitelka Jítravského Dvorce

spolupráce s Vámi je vždy radost. Skvělá komunikace již od první schůzky. Výslední produkt je skvělý a již se těšíme na další projekty. Cyklomapa zdobí obě naše provozovny a hostům se moc líbí.

Malovaná cyklomapa Liberecko dětem
Václava Jarošová

Mapa je moc hezká, originální, zábavná a nápaditá.

Malovaná cyklomapa Liberecko dětem
Mgr. Petr Chvojka
ředitel školy, Základní škola a Mateřská škola, Raspenava

Jsme rádi, že jsme se mohli zapojit do vytváření cyklomapy Liberecko dětem. Mapa je doplněna obrázky turistických zajímavostí, které nakreslily děti. Celá spolupráce s firmou CBS probíhala v příjemné atmosféře a naprosto profesionálně. Mapa se stala pomůckou pro děti i hezkým doplňkem výzdoby naší školy.

Malovaná cyklomapa Vsetínsko dětem
František Svoboda
Starosta obce Branky

Cyklomapu jsme umístili vedle oblíbené cyklotrasy poblíž odpočívadla a dětského hřiště v centru obce. Mapa je velmi vkusně a přehledně zpracovaná, nejenom cykloturistům poskytuje výborné vodítko při plánování výletů k nejzajímavějším turistickým cílům v okolí. Od samého počátku jsme byli partnerem při vzniku mapy a s výsledkem jsme naprosto naprosto spokojeni.

1 2 3 7

Pin It on Pinterest

Share This