Reference od klientů

Petr Bělaška
Petr Bělaška
2023-08-07
Tento fascinující projekt, kniha "Zlínsko a Otrokovicko z nebe", ukazuje krásu této oblasti z úplně nové perspektivy. Skrze neuvěřitelné snímky z nebe se podařilo odhalit dosud nepoznané detaily kraje, jehož pestrá historie a kultura se odráží v každém záběru. Projekt byl prováděn s ohromnou pozorností k estetice i obsahu. Každá fotografie a každá část projektu nám poskytla jedinečný pohled na krajinu a architekturu tohoto úchvatného regionu. Kromě toho projekt nejen nahlédnul do minulosti, ale také nám přinesl vhled do současného života v tomto místě, což dává projektu zvláštní hloubku a autenticitu. Knihu využíváme jako hodnotný dárek jak pro naše zaměstnance a studenty, tak pro zahraniční hosty, se kterými se setkáváme například v rámci programu Erasmus+. Všichni obdarovaní ocenili úsilí a vášeň, kterou autoři do své práce vložili.
Monika Petrášová
Monika Petrášová
2022-02-04
Super spolupráce, vstřícnost, ochota najít fajn řešení, nápaditost. Dovedou vytvořit pomůcku pro děti, knihu, informační tabuli, vhodný dárek... Vše přehledné. Věci, které nekončí v "šuplíku," ale rád se k nim člověk vrací. Je znát, že tvoří týmovou práci.
Roman Exner
Roman Exner
2021-10-17
Supr motokary.
Richard Němec
Richard Němec
2019-06-25
Chtělo by to trochu stínu

Starší reference

Orientační mapa Zoo Jihlava
Ing. Eliška Kubíková, ředitelka Zoo Jihlava

V roce 2016 jsme se rozhodli pro nový jednotný grafický styl, v rámci kterého nám chyběla orientační mapa areálu Zoo. Chtěli jsme, aby mapa byla reálným obrazem, tzn. shodovala se se skutečnou podobou co nejvíce. Pro naplnění tohoto záměru jsme si vybrali společnost CBS.Malovaná mapa areálu Zoo byla použita také na výrobu dvou velkoplošných orientačních plánů zoologické zahrady, které jsou umístěny ve vstupních prostorách do zoologické zahrady.O tom, že malovaná mapa zahrady je povedeným dílem, svědčí již 30 tisíc prodaných výtisků a dalších 30 tisíc připravených k prodeji.

Malovaná mapa Šumpersko
Antonín Linet, DiS., Městský úřad Šumperk

Malovaná mapa Šumpersko
Dobrý den,mapy už dorazily a jsou opravdu povedené. Zatím je každý, kdo je viděl, moc chválil.Děkuji Vám za spolupráci a přeji pěkný den

Malovaná mapa Břeclavska
Jiří Vacenovský, starosta obce Nikolčice

Děkujeme za malované mapy Břeclavsko. Spolupráce s Vaší firmou byla na vysoké úrovni. Na naše připomínky reagovali Vaši pracovníci velmi rychle a k naší spokojenosti.

Malovaná mapa Jičínska, Hořicka a Novopacka
Miloš Urban, starosta obce Úbislavice

Včera jsme obdrželi malované mapy. Chtěl bych poděkovat za perfektně odvedenou práci i za komunikaci během prací.
Zároveň skládané mapy jsou bezvadné a jistě udělají radost i návštěvníkům našeho kraje

Malovaná mapa Břeclavska
Marie Michalicová, starostka obce Hlohovec

Pro opakování spolupráce se CNB Nakladatelstvím s.r.o. se naše obec rozhodla zejména po úspěšném přijetí jejího prvního produktu – letecké mapy, a to nejen turisty v hojně navštěvovaném Lednicko-valtickém areálu i domácí veřejností, která bývá poměrně kritická. 
Na další projekt Malovaná mapa Břeclavska jsem se, po zhlédnutí již hotových produktů, vysloveně těšila a výsledek moje očekávání skutečně naplnil. V dnešní době dostupných leteckých snímků a různých zobrazovacích technicky dokonalých možností, je nápad namalovat mapu kraje výborný.
Jak se zatím ukazuje, je malovaná mapa Břeclavska pro turistickou veřejnost zajímavostí a je občerstvujícím zážitkem na cestách po našem kraji.

Malovaná mapa Jičínsko, Novopacko a Hořicko
Ing. Pavel Šubr, starosta města Lázně Bělohrad

Město Lázně Bělohrad spolupracovalo se společností CBS Nakladatelství s. r. o. na vydání malované mapy Jičínsko, Novopacko a Hořicko a na vydání uvítacích tabulí města Lázně Bělohrad.
Spolupráce byla na vysoké úrovni, s dodržením termínů a promptním zapracováním korektur. Spolupráci s firmou CBS Nakladatelství s.r.o. můžeme jednoznačně doporučit dalším městům a obcím a firmám.

Malovaná mapa Břeclavska
Ivana Holásková, kastelánka zámku Lednice

Dovoluji si poděkovat za skvělou spolupráci s vaším nakladatelstvím.
Produkt Malované mapy je velmi dobrým doplněním našeho sortimentu publikací. Návštěvníky zámku Lednice je oceňována jeho originalita a výborné grafické zpracování. Těším se, že i v budoucnu budeme moci využít vašich služeb a přeji hodně úspěchů.

Malovaná mapa Břeclavska
Alena Vávrová, Starostka obce Velké Hostěrádky

Se společností CBS jsme byli velmi spokojení. Vše probíhalo dle naší domluvy se zástupkyní ze společnosti. Materiál, který jsme si objednali a doobjednávali nám byl vždy dle  našich požadavků dodán v dohodnutém termínu.
Skládací mapy jsme rozdali občanům s vánočním přáním, mapy se velmi lidem líbili. Venkovní malovanou mapu v dřevěném stojanu jsme umístili vedle budovy OÚ a je velmi oblíbená jak pro naše občany, tak pro návštěvníky obce.
Veškerý materiál je velmi dobře vypracován, je přehledný, nápaditý a srozumitelný pro všechny. Můžeme jen doporučit.

Historická mapa ČSR
Mgr. Pavel Rafaj, ředitel ZŠ Pelhřimov

Posílám fotky zarámované mapy. Líbí se nám jak po stránce obsahové, tak výtvarným provedením. Je umístěna ve vestibulu před učebnami.
Splňuje jak dekorační, tak výchovně vzdělávací funkci. Vaše mapa prostě naplnila stoprocentně naše představy.

Malovaná mapa Berounska
Martina Sitnerová, starostka obce Malá Víska

Moc děkujeme za malovanou mapu, je krásná, opravdu jsem byla mile překvapena, co šikovní lidé dokážou!
Mapa už je pověšena, skládací mapy rozdáme občanům naší obce, případně ostatním zájemcům.