Reference od klientů

Malovaná mapa Šumpersko
Antonín Linet, DiS.
Městský úřad Šumperk

Malovaná mapa Šumpersko

Dobrý den,
mapy už dorazily a jsou opravdu povedené. Zatím je každý, kdo je viděl, moc chválil.
Děkuji Vám za spolupráci a přeji pěkný den

Orientační mapa Zoo Jihlava
Ing. Eliška Kubíková
ředitelka Zoo Jihlava

V roce 2016 jsme se rozhodli pro nový jednotný grafický styl, v rámci kterého nám chyběla orientační mapa areálu Zoo. Chtěli jsme, aby mapa byla reálným obrazem, tzn. shodovala se se skutečnou podobou co nejvíce. Pro naplnění tohoto záměru jsme si vybrali společnost CBS.
Malovaná mapa areálu Zoo byla použita také na výrobu dvou velkoplošných orientačních plánů zoologické zahrady, které jsou umístěny ve vstupních prostorách do zoologické zahrady.
O tom, že malovaná mapa zahrady je povedeným dílem, svědčí již 30 tisíc prodaných výtisků a dalších 30 tisíc připravených k prodeji.

Ručně malované mapy
Kateřina Polínková
Předsedkyně redakční rady HORNICKÉHO ZPRAVODAJE KPHMO

Dobrý den,
viděla jsem Váš stánek na BVV při konání Region Touru. Máte už ČR krásně zpracovanou. Opravdu velká poklona. Samozřejmě jsem si u Vás koupila další mapy.
Mám mapu Vybrané církevní památky České republiky. Je moc krásně zpracovaná, ostatně jako všechny!
Dostal ji ode mě kamarád k narozeninám a měl z ní fakt velkou radost, stejně jako já.
Na závěr chci ještě jednou poděkovat za to, že Vaše firma dělá krásnou věc a „zmapovává“ ČR krásnými malovanými mapami.

Malovaná mapa a kniha „Z NEBE“
Ing. Petr Slavík
starosta obce Jezeřany-Maršovice

Se společností CBS Nakladatelství s. r. o. spolupracovala naše Obec Jezeřany-Maršovice na několika projektech – Malované mapy regionu Brno-venkov – jih a Znojemsko, naposledy při přípravě publikace Znojemsko z nebe.
Spolupráce probíhala vždy na velmi dobré úrovni a bezproblémově, na zástupce společnosti byl vždy spoleh a odvedli výbornou práci
Jejich zásluhou máme krásné malované mapy a nádhernou knihu fotografií našeho regionu, které dělají radost nejen nám, ale i našim občanům. 

Malovaná mapa Jičínsko
Josef Dlabola
starosta obce Stará Paka

Hned při prvním představení projektu mě zaujalo úžasné zpracování malovaných map. Vzhledem k tomu, že jsme přemýšleli o „zkrášlení“ veřejných prostranství obce, přišla nám tato nabídka právě vhod.

Malované mapy v dřevěných stojanech instalujeme na odpočinková a turisticky využívaná místa v celé obci. Věříme, že právě tento projekt jednoduchou a graficky zajímavou formou přiblíží turisticky atraktivní místa nejen v naší obci, ale i v blízkém regionu na rozmezí Královéhradeckého a Libereckého kraje.

Malované mapy Telče a Jihlavska
Věra Peichlová
vedoucí odboru kultury Telč

Město Telč realizovalo malovanou mapu města Telče a mapu regionu Jihlavsko. Poprvé jsme nabídli turistům mapu, která je ručně zpracovaná do posledního detailu. Vznikl originální obraz s požadovanými piktogramy vybraných dominant, turistických atrakcí, zvýrazněných objektů a vyznačených turistických tras. Návštěvníci oceňují malebné ztvárnění a snadnou orientaci v mapě.

Mapa je perfektně zpracována s jednotlivými anotacemi nejdůležitějších památek ve městě.
Oblíbený je i originální obraz malované mapy v dřevěném rámu zavěšený v IC. Návštěvníci si ho často prohlížejí a konfrontují se skutečností. V interaktivní podobě je mapa dostupná i na internetu.

Malovaná mapa Nymbursko
Ing. Dana Wiehlová
starostka obce Jíkev

Malované mapy jsou originální a na pohled velmi líbivé. Už máme v obci velkou mapu regionu Taxis Bohemia. Je oblíbená místními občany i turisty. Často se u ní zastavují především projíždějící cyklisté.

Skládaná mapa je i velmi vhodným drobným dárkem.

Se službami při realizaci mapy i se samotnou mapou jsme spokojeni, proto jsme neváhali pořídit další velkou mapu regionu Nymbursko.

Monika Rendlová
výherkyně malovaných map

Moc děkuji za dárky. Jeden hezčí, než druhý 🤩 Ty vaše mapy jsou kouzelné. A překvapení v kouli je také super 👌 Navíc to přišlo v den, kdy u nás byl školitel z Hradce Králové, kde já mám tátu, tak jsme o okolí dost pokecali. Mapu jsem mu ukázala a moc se mu líbila 😎 Ještě jednou moc děkuji. Jste úžasní 

Dárková krabice malovaných map
K. Vytlačilová

Až dnes jsem se pořádně dostala k zaslanému balíčku. Dárková krabice s mapami je opravdu nádherná 🙂  S pozdravem K. Vytlačilová

Malovaná mapa Brněnska
Ludmila Špačková
obec Hradčany

Spolupráce s Vaší společností byla velmi dobrá, průběžně jste nás informovali, včas dodali dokumenty ke schválení a konečný výsledek je vynikající. Skládané mapy využíváme jako dárek.

Malované mapy máme umístěny  –  jednu u vjezdu do obce a druhou u frekventované cyklostezky. 

Malovaná mapy Brněnsko
Bc. Karel Kampas
starosta obce Loděnice

Obec Loděnice si po velmi dobré zkušenosti z roku 2014, kdy bylo objednáno 200 ks skládaných map Brno-jih, objednala i v roce 2017 stejný počet malovaných map, tentokrát regionu Brněnska.

Stejně jako první sada malovaných map, tak i druhá, byla rozdána našim občanům zdarma jako dárek k Vánocům. Na každou rodinu připadla jedna malovaná mapa.

S mapami byli občané velmi spokojeni a využívají je při svých výletech.

Dodání map od společnosti CBS Nakladatelství s.r.o. bylo plněno řádně, odborně a v ujednaném termínu.

Malovaná mapa Břeclavsko
Jiří Šlancar
starosta obce Horní Bojanovice

Již od začátku byla komunikace velmi příjemná a během přípravy jsme byli tázáni k vyjádření připravovaného produktu, zda je toto právě to, co jsme si objednali a na čem jsme se společně domluvili. Vše proběhlo bez problémů a výsledek naší objednávky tedy malovaná mapa zdobí veřejné prostory ve sportovním areálu naší obce, které je navštěvováno jak místními tak cizími občany.

Druhým produktem naší objednávky byly skládací cestovní mapky v malovaném provedení, které zdarma rozdáváme jako propagační materiály našeho kraje.

1 2 3

Pin It on Pinterest

Share This