Magnetická ručně malovaná mapa České republiky

Poznej svoji vlast, je to hračka!

Ahoj holky, ahoj kluci. Já jsem mapa České republiky. Že už mě znáte z učebnic, pracovních sešitů a atlasu? Podívejte se lépe. Já jsem totiž jiná – ručně malovaná. A můžete si se mnou hrát. Jak to dokážu, když neumím mluvit? Úplně jednoduše, mám totiž u sebe spoustu různobarevných pomocníků – magnetek.

Magnetická mapa slouží jako interaktivní výuková pomůcka do hodiny vlastivědy nebo zeměpisu. Stejně dobře poslouží i ve družině nebo školním klubu, ve skautské klubovně při plánování výprav, v kroužku anebo dokonce i doma v pokojíčku.

Magnetická ručně malovaná mapa ČR je určená hlavně žákům základních škol a je výjimečná v tom, že se snaží interaktivní formou a příjemným zpracováním (ručně malovaná mapa, design mapy) zaujmout děti a hrou je naučit poznání naší vlasti.

Škola hrou má přínos pro každého žáka (potažmo i učitele), zároveň je i skvělým doplňkem, jak do tříd, zeměpisných tříd nebo na chodby škol.

Její využití přesahuje však i prostor škol, je možné využít v jakýchkoliv prostorech pro děti (školky, družiny, kroužky atd.), ale stejně tak je dostupná i jako hravý doplněk do dětských pokojů.

Velkou výhodou je, že se dá využít pro jakoukoliv výuku týkající se České republiky, je možné doplňovat magnetky nejenom zeměpisné, ale například i důležitá místa spojená s dějinami, významné osobnosti z hudby, kultury, výletní místa atd.

Magnetická ručně malovaná mapa ČR

Zvláštní ocenění v soutěži Mapa roku

Magnetická ručně malovaná mapa ČR získala zvláštní ocenění v kartografické soutěži Mapa roku 2019, kterou každoročně pořádá Česká kartografická společnost.

Toto zvláštní ocenění  jsme získali „za zpestření nabídky kartografických produktů Magnetickou ručně malovanou mapou České republiky“.

Magnetická malovaná mapa ČR

PARAMETRY

  • Magnetická mapa je dostupná v rozměrech 120 x 90 cm a 150 x 100 cm
  • V základní sadě jsou magnetky těchto kategorií: Sídla, Řeky, Pohoří, Vrcholy, Chráněné krajinné oblasti, Národní parky a Vodní plochy. Seznam magnetek základní sady ve formátu PDF
  • Ke každé mapě dodáváme i nápovědupřehled umístění všech magnetek
  • Každá mapa se dodává jako personalizovaný produkt s logem a názvem školy nebo jiné organizace
  • Návod na použití ve formátu PDF

Máte zájem o magnetickou mapu ČR?

Magnetickou malovanou mapu si můžete objednat v našem e-shopu nebo si vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Pin It on Pinterest

Share This