Magnetická ručně malovaná mapa České republiky

Poznej svoji vlast, je to hračka!

Ahoj holky, ahoj kluci. Já jsem mapa České republiky. Že už mě znáte z učebnic, pracovních sešitů a atlasu? Podívejte se lépe. Já jsem totiž jiná – ručně malovaná. A můžete si se mnou hrát. Jak to dokážu, když neumím mluvit? Úplně jednoduše, mám totiž u sebe spoustu různobarevných pomocníků – magnetek.

Magnetická mapa slouží jako interaktivní výuková pomůcka do hodiny vlastivědy nebo zeměpisu. Stejně dobře poslouží i ve družině nebo školním klubu, ve skautské klubovně při plánování výprav, v kroužku anebo dokonce i doma v pokojíčku.

Magnetická ručně malovaná mapa ČR je určená hlavně žákům základních škol a je výjimečná v tom, že se snaží interaktivní formou a příjemným zpracováním (ručně malovaná mapa, design mapy) zaujmout děti a hrou je naučitpoznání naší vlasti.
Škola hrou má přínos pro každého žáka (potažmo i učitele), zároveň je i skvělým doplňkem, jak do tříd, zeměpisných tříd nebo na chodby škol

Její využití přesahuje však i prostor škol, je možné využít v jakýchkoliv prostorech pro děti (školky, družiny, kroužky atd.), ale stejně tak je dostupná i jako hravý doplněk do dětských pokojů.

Velkou výhodou je, že se dá využít pro jakoukoliv výuku týkající se České republiky, je možné doplňovat magnetky nejenom zeměpisné, ale například i důležitá místa spojená s dějinami, významné osobnosti z hudby, kultury, výletní místa atd.

Mezinárodní ocenění Magnetické mapy

Obrovským úspěchem pro ručně malovanou magnetickou mapu je 3. místo v Mezinárodní kartografické soutěži ve Florencii. V kategorii Educational Cartographic se utkala s dalšími 23 zahraničními kartografickými vzdělávacími produkty.

Magnetická ručně malovaná mapa České republiky získala skvělé 3. místo a byla zároveň jediným oceněným kartografickým soutěžním produktem z ČR. ! Komise ocenila nápaditost, s jakou tvůrci přispěli k tvorbě mapy, která je pro žáky více zábavou než nudným učením. Magnetická ručně malovaná mapa ČR získala i zvláštní ocenění v kartografické soutěži Mapa roku 2019 kterou každoročně pořádá Česká kartografická společnost. Toto zvláštní ocenění  jsme získali „za zpestření nabídky kartografických produktů Magnetickou ručně malovanou mapou České republiky“.

PARAMETRY

Magnetická mapa je dostupná v rozměrech
120 x 90 cm
a
150 x 100 cm

V základní sadě jsou magnetky těchto kategorií: Sídla, Řeky, Pohoří, Vrcholy, Chráněné krajinné oblasti, Národní parky a Vodní plochy. Seznam magnetek základní sady ve formátu PDF

Ke každé mapě dodáváme i nápovědu

Každá mapa se dodává jako personalizovaný produkt s logem a názvem školy nebo jiné organizace

Máte zájem o magnetickou mapu ČR?

Magneticka mapa CR