Magnetická ručně malovaná mapa České republiky

Poznej svoji vlast, je to hračka!

Ahoj holky, ahoj kluci. Já jsem mapa České republiky. Že už mě znáte z učebnic, pracovních sešitů a atlasu? Podívejte se lépe. Já jsem totiž jiná – ručně malovaná. A můžete si se mnou hrát. Jak to dokážu, když neumím mluvit? Úplně jednoduše, mám totiž u sebe spoustu různobarevných pomocníků – magnetek.

Magnetická mapa slouží jako interaktivní výuková pomůcka do hodiny vlastivědy nebo zeměpisu. Stejně dobře poslouží i ve družině nebo školním klubu, ve skautské klubovně přip lánování výprav, v kroužku anebo dokonce i doma v pokojíčku.

Magnetická ručně malovaná mapa ČR je určená hlavně žákům základních škol a je výjimečná v tom, že se snaží interaktivní formou a příjemným zpracováním (ručně malovaná mapa, design mapy) zaujmout děti a hrou je naučit poznání naší vlasti.

Škola hrou má přínos pro každého žáka (potažmo i učitele), zároveň je i skvělým doplňkem, jak do tříd, zeměpisných tříd nebo na chodby škol.

Její využití přesahuje však i prostor škol, je možné využít v jakýchkoliv prostorech pro děti (školky, družiny, kroužky atd.), ale stejně tak je dostupná i jako hravý doplněk do dětských pokojů.

Velkou výhodou je, že se dá využít pro jakoukoliv výuku týkající se České republiky, je možné doplňovat magnetky nejenom zeměpisné, ale například i důležitá místa spojená s dějinami, významné osobnosti z hudby, kultury, výletní místa atd.

Magnetická ručně malovaná mapa ČR

Magnetická ručně malovaná mapa ČR byla nominována v kartografické soutěži na titul Mapa roku 2019 v kategorii Karografická díla pro školy. Soutěž každoročně pořádá Česká kartografická společnost a o zařazení do nominace rozhoduje odborná komise.

Výstava nominovaných produktů Mapa roku 2019 probíhá od 22. srpna až 24. září 2020 v interaktivním muzeu vědy Pevnost poznání v Olomouci v rámci výstavy MAPY A MAPY.

Náš soubor malovaných map získal také nominaci v soutěži Mapa roku 2018.

Magnetická ručně malovaná mapa ČR

PARAMETRY

  • Magnetická mapa má rozměr 150 x 100 cm
  • V základní sadě jsou magnetky těchto kategotií: Sídla, Řeky, Pohoří, Vrcholy, Chráněné krajinné oblasti, Národní parky a Vodní plochy
  • Každá mapa se dodává jako personalizovaný produkt s logem a názvem školy nebo jiné organizace
  • Mapu je možné objednat i s dřevěným rámem
  • Návod na použití ve formátu PDF

Máte zájem o magnetickou mapu ČR?

Vyplňte poptávkový formulář a my Vám pošleme nezávaznou cenovou nabídku.

2 + 2 =

Adresa

CBS Nakladatelství s. r. o.
Vodní 1972, 760 01 Zlín

Česká republika

Pobočka Pardubice
Sukova tř. 1556

530 02 Pardubice