Ručně malovaná cyklomapa děti dětem

Malovaná dětmi nejen pro dětiNaše oblíbené malované mapy obohacené o malby dětí převážně ze základních uměleckých škol.

Děti tak budou spoluautory krásné malované mapy svého regionu a ještě se pochlubí svým výtvarným talentem.Zajímá vás, jako taková mapa vypadá? Podívejte se na povedenou mapu Chrudimsko dětem!

Díky novým malovaným cyklomapám získávají děti z Vašeho regionu příležitost zapojit se do zajímavého projektu, mají možnost ukázat, jak umějí malovat a jejich malby se stávají součástí mapy, kterou si prohlédne široké okolí.

...

Děti dětem

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování cyklovýletů s dětmi. Přední malovaná mapová část bude i nadále v rukou našich osvědčených malířů a pod kontrolou odborníků z Klubu českých turistů.

Druhá informační strana bude obsahovat povídaní o daném regionu, které jednoduchým a hravým způsobem ho představí dětem naláká je k jeho poznávání. Zde budou i poutavé články o obcích, městech, firmách i školách, které se do projektu zapojily. A právě každý jeden článek bude doplněn o obrázky zdejších malých umělců – převážně ze základních škol nebo ZUŠ.

...

Zviditelněte se a podpořte smysluplné aktivity dětí

Malovaná cyklomapa svým půvabným zpracování upoutá pozornost každého návštěvníka Vaší obce, dobře poslouží k jednoduché orientaci a je také pěkným suvenýrem z výletu.

Partneři zapojení do projektu získají hotové skládané malované cyklomapy a možnost se v této mapě prezentovat.

Hotové skládané mapy pak mohou využít jako dárek pro občany, zaměstnance, žáky a studenty, pro prodej v informační centru, na recepci hotelu nebo v prodejně suvenýrů. Obce využívají i oblíbenou verzi malované mapy ve stojanu, který postavený na frekventovaném místě v obci, pomůže návštěvníkovi odhalit ty nejzajímavější místa v regionu a podpoří zdejší cestovní ruch.Využití je zkrátka obrovské.

Jaké mapy aktuálně připravujeme?

Malovaná mapa vzniká několik měsíců a mapy vydáváme postupně.Níže najdete aktuálně připravované projekty, do kterých se partneři mohou zapojit. V případě, že Váš region v seznamu nenajdete a máte zájem stát se partnerem, stačí vyplnit poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Aktuálně připravujeme ručně malované cyklomapy dětem těchro regionů (okresů):

 1. Pardubicko – kampaň ukončena
 2. Havlíčkobrodsko – kampaň ukončena
 3. Mělnicko – kampaň ukončena
 4. Zlínsko – kampaň ukončena
 5. Rychnovsko – kampaň ukončena
 6. Kroměřížsko –  kampaň ukončena
 7. Olomoucko – kampaň ukončena
 8. Liberecko – kampaň ukončena
 9. Vsetínsko – kampaň ukončena
 10. Přerovsko – kampaň ukončena
 11. Severní Plzeňsko – kampaň ukončena
 12. Vyškovsko – podrobnosti zde
 13. Jižní Plzeňsko – podrobnosti zde
 14. Rokycansko – podrobnosti zde
 15. Prostějovsko – podrobnosti zde
 16. Děčínsko – podrobnosti zde

 

Plánované cyklomapy z regionů (okresů):  Domažlice

Vydané cyklomapy najdete v našem e-shopu

Máte zájem o partnerství v malované cyklomapě?

Magneticka mapa CR