Ručně malovaná cyklomapa děti dětem

Malovaná dětmi nejen pro dětiNaše oblíbené malované mapy obohacené o malby dětí převážně ze základních uměleckých škol.

Děti tak budou spoluautory krásné malované mapy svého regionu a ještě se pochlubí svým výtvarným talentem.Zajímá vás, jako taková mapa vypadá? Podívejte se na povedenou mapu Chrudimsko dětem!

Díky novým malovaným cyklomapám získávají děti z Vašeho regionu příležitost zapojit se do zajímavého projektu, mají možnost ukázat, jak umějí malovat a jejich malby se stávají součástí mapy, kterou si prohlédne široké okolí.

...

Děti dětem

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování cyklovýletů s dětmi. Přední malovaná mapová část bude i nadále v rukou našich osvědčených malířů a pod kontrolou odborníků z Klubu českých turistů.

Druhá informační strana bude obsahovat povídaní o daném regionu, které jednoduchým a hravým způsobem ho představí dětem naláká je k jeho poznávání. Zde budou i poutavé články o obcích, městech, firmách i školách, které se do projektu zapojily. A právě každý jeden článek bude doplněn o obrázky zdejších malých umělců – převážně ze základních škol nebo ZUŠ.

...

Zviditelněte se a podpořte smysluplné aktivity dětí

Malovaná cyklomapa svým půvabným zpracování upoutá pozornost každého návštěvníka Vaší obce, dobře poslouží k jednoduché orientaci a je také pěkným suvenýrem z výletu.

Partneři zapojení do projektu získají hotové skládané malované cyklomapy a možnost se v této mapě prezentovat.

Hotové skládané mapy pak mohou využít jako dárek pro občany, zaměstnance, žáky a studenty, pro prodej v informační centru, na recepci hotelu nebo v prodejně suvenýrů. Obce využívají i oblíbenou verzi malované mapy ve stojanu, který postavený na frekventovaném místě v obci, pomůže návštěvníkovi odhalit ty nejzajímavější místa v regionu a podpoří zdejší cestovní ruch.Využití je zkrátka obrovské.

Jaké mapy aktuálně připravujeme?

Malovaná mapa vzniká několik měsíců a mapy vydáváme postupně.Níže najdete aktuálně připravované projekty, do kterých se partneři mohou zapojit. V případě, že Váš region v seznamu nenajdete a máte zájem stát se partnerem, stačí vyplnit poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Aktuálně připravujeme ručně malované cyklomapy dětem těchto regionů (okresů):

  1. Děčínsko – kampaň ukončena
  2. Mladoboleslavsko – podrobnosti zde
  3. Uherskohradišťsko – podrobnosti zde

 

Plánované cyklomapy z regionů (okresů):  Kolín

Vydané cyklomapy najdete v našem e-shopu

Máte zájem o partnerství v malované cyklomapě?

Magneticka mapa CR