Na Mladoboleslavsku děti namalují vlastní cyklomapu

23. října 2023

Připravujeme
Ručně malovaná cyklomapa Mladoboleslavsko dětem

Starostové a ředitelé, jistě máte ve svém okolí spousty talentovaných dětí. Chtěli byste pro ně mít soutěž či aktivitu, která je bude bavit a zároveň podpoří vznik něčeho originálního a užitečného? A co je zapojit do tvorby nově vznikající mapy?

Již celá řada obcí a škol uspořádala v rámci svých výtvarných hodin či kroužků umělecké soutěže s jednoduchým zadáním – namalujte nejzajímavější památku či lokalitu naší obce. Častokrát byla všechna díla vystavena a ta nejlepší se pak stala součástí ručně malované cyklomapy. Zamlouvá se vám tento nápad? Pak vězte, že již nyní začínáme pracovat na ručně malované cyklomapě Mladoboleslavsko dětem!

Ručně malovaná  cyklomapa Mladoboleslavsko dětem

Cyklomapa od dětí pro děti

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování rodinných cyklovýletů s dětmi samotnými dětmi. Přední mapová část je graficky zpracovaná tak, aby se v ní na první pohled vyznal každý dospělý i dítko. Zajímavé památky či destinace jsou zobrazeny pomocí drobných maleb od našich šikovných malířů.

Z druhé strany mapy se ale nachází to pravé umění! Povídání o regionu i jednotlivých obcích a městech a tipy na konkrétní cyklovýlety doplňují obrázky dětských malířů. Ať už jde o žáky místní základní umělecké školy a nebo třeba kroužek hasičů, všichni mají možnost se do malování zapojit.

Dostanete se do hledáčku malých i velkých

Právě povídání o zapojených obcích, městech, školách i firmách jsou zajímavým benefitem těchto map. Díky nim se dostanete do povědomí nejenom dospělých, ale i dětí. A to vše hravou formou. O texty se stará náš tým textařů pod vedením Radky Srněnské. Nebudete tak muset nic sepisovat, bohatě postačí, když nám dáte hlavní body, o vše ostatní se už postaráme my.

Cyklomapa na každém rohu

Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi, ale i originální dárek v podobě skládané mapy pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní vaše informační centrum. Aby byla vaše mapa dobře vidět, můžete ji získat i v podobě venkovní tabule s dřevěným stojanem. Stačí tak najít jen to správné místo, zabudovat a mapa může dělat radost mnohem více lidem.

Ručně malovaná cyklomapa ve stojanu u cyklostezky

Za pár korun hodně map a spokojených dětí

Možná si teď říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí? Máme pro vás dobrou zprávu, povídání o vaší obci, městě, škole či firmě nestojí ani korunu!

Ručně malovanou cyklomapu Mladoboleslavsko dětem nabízíme v balíčcích, které dle velikosti obsahují předem dané počty skládaných map i venkovních tabulí a samozřejmě poutavý text o vás. A právě skládané mapy vás vyjdou na pouhých 99,- Kč bez DPHZa tuto cenu se stanete součástí nádherné ručně malované mapy, získáte zajímavý dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat originálním způsobem, podpoříte děti a cykloturistiku ve vašem okolí a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme mapy našim zákazníkům na e-shopu od 120,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a umístění dětských obrázků.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Podívejte se, jak šikovné děti mají i v jiných regionech

Zajímá vás, jako taková mapa vypadá? Podívejte se na povedenou mapu Olomoucko dětem

Ručně malovaná cyklomapa Olomoucko dětem

Ručně malovaná cyklomapa Olomoucko dětem

Naše kolegyně je tu pro vás

Projekt ručně malovaná Cyklomapa Mladoboleslavsko dětem startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat celý okres Mladá Boleslav. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Martina Ondrášková je vám k dispozici na telefonním čísle +420 602 301 931 a nebo na e-mailu ondraskova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Martina Ondrášková