Mezinárodní ocenění jako narozeninový dárek

1. 02. 2022Novinky

Jak už jistě víte, s naší Ručně malovanou magnetickou mapou ČR jsme získali v Mezinárodní kartografické soutěži ve Florencii skvělé 3. místo a jako jediný český produkt jsme získali ocenění.

V úterý 1. února 2022 nás proto na zlínské centrále navštívil viceprezident ICA, viceprezident České kartografické společnosti a vedoucí Katedry geoinformatiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci prof. RNDr. Vít Voženílek, CSc., aby nám oficiálně předal získané ocenění.

Předání ocenění pro Magnetickou mapu od profesora Víta Voženílka

Vedení našeho nakladatelství tak převzalo ocenění a společně s panem Voženílkem jsme si popovídali o naší mapě. Dozvěděli jsme se, že ocenění jsme získali díky originalitě a výjimečnosti naší mapy, která upoutala pozornost většiny odborné poroty.

Nezůstalo ale jenom u naší mapy, probírali jsme vše, co se jen trochu týká kartografie a geoinformatiky. Náš výrobní ředitel Jakub Petráš zavzpomínal na svá vysokoškolská léta pod vedením pana Voženílka a kolik se toho pod jeho vedením naučil. Dojednali jsme i členství v České kartografické společnosti a možnou spolupráci s Katedrou geoinformatiky.

Navíc jsme ten týden slavili již 11 narozeniny našeho nakladatelství, a proto jsme si společně s panem Voženílkem dali i výborný dort.
Lepší narozeninový dárek jsme si zkrátka nemohli přát.

Pin It on Pinterest

Share This