Děti z Uherskohradišťska budou malovat mapu regionu

16. října 2023

Připravujeme
Cyklomapa Uherskohradišťsko dětem

Starostové a ředitelé, napadlo vás někdy, jak vaši obec, město, školu či firmu vnímají ti nejmenší? Co považují za to nejlepší na vaší škole? Kam nejraději vyrazí v rámci svého města? Či která památka v nich zanechává ty nejhlubší zážitky? Pokud se to chcete dozvědě, stačí děti zapojit do tvorby nově vznikající mapy a budete mít jasno.

I my jsme si takový experiment vyzkoušeli a zapojili jsme do tvorby malované mapy děti z jedné základní školy. A jaké bylo naše překvapení, když jsme viděli, s jakým zápalem a nasazením se děti do malování pustily. Vytvořily tak mapu, která nemá obdoby. I vy takovou mapu můžete mít na obecním úřadě, na návsi či v zasedací místnosti. Stačí se zapojit do vzniku připravované ručně malované cyklomapy Uherskohradišťsko dětem.

Cyklomapa Uherskohradišťsko dětem

Nejlepší umělci tvoří tu nejoriginálnější mapu

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování rodinných cyklovýletů s dětmi samotnými dětmi. Přední mapová část je graficky zpracovaná tak, aby se v ní na první pohled vyznal každý dospělý i dítko. Zajímavé památky či destinace jsou zobrazeny pomocí drobných maleb od našich šikovných malířů.

Z druhé strany mapy se ale nachází to pravé umění! Povídání o regionu i jednotlivých obcích a městech a tipy na konkrétní cyklovýlety doplňují obrázky dětských malířů. Ať už jde o žáky místní základní umělecké školy a nebo třeba kroužek hasičů, všichni mají možnost se do malování zapojit.

Zaujměte cyklisty napříč regionem i věkem

Právě povídání o zapojených obcích, městech, školách i firmách jsou zajímavým benefitem těchto map. Díky nim se dostanete do povědomí nejenom dospělých, ale i dětí. A to vše hravou formou. O texty se stará náš tým textařů pod vedením Radky Srněnské. Nebudete tak muset nic sepisovat, bohatě postačí, když nám dáte hlavní body, a o vše ostatní se už postaráme my.

Mapa do každého batůžku i na každou náves

Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi, ale i originální dárek v podobě skládané mapy pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní vaše informační centrum. Aby byla vaše mapa dobře vidět, můžete ji získat i v podobě venkovní tabule s dřevěným stojanem. Stačí tak najít jen to správné místo, zabudovat a mapa může dělat radost mnohem více lidem.

Ručně malovaná cyklomapa ve stojanu u cyklostezky

Za pár korun hodně muziky

Možná si teď říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí? Máme pro vás dobrou zprávu, povídání o vaší obci, městě, škole či firmě nestojí ani korunu!

Ručně malovanou cyklomapu Uherskohradišťsko dětem nabízíme v balíčcích, které dle velikosti obsahují předem dané počty skládaných map i venkovních tabulí a samozřejmě poutavý text o vás. A právě skládané mapy vás vyjdou na pouhých 99,- Kč bez DPHZa tuto cenu se stanete součástí nádherné ručně malované mapy, získáte zajímavý dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat originálním způsobem, podpoříte děti a cykloturistiku ve vašem okolí a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme mapy našim zákazníkům na e-shopu od 120,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a umístění dětských obrázků.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!

Zajímá vás, jako taková mapa vypadá? Podívejte se na povedenou mapu Olomoucko dětem

Ručně malovaná cyklomapa Olomoucko dětem

Ručně malovaná cyklomapa Olomoucko dětem

Naše kolegyně je tu pro vás

Projekt ručně malovaná Cyklomapa Uherskohradišťsko dětem startuje právě v těchto dnech a bude pokrývat celý okres Uherské Hradiště. Pokud jste z této lokality, neváhejte a využijte tuto jedinečnou příležitost.

Mapa má navíc omezenou kapacitu, proto je důležité neotálet. Spojte se s naší regionální projektovou manažerkou ještě dnes. Mgr. Barbora Krajčová je vám k dispozici na telefonním čísle +420 732 172 208 a nebo na e-mailu krajcova@cbs-cesko.cz.

Případně vyplňte kontaktní formulář a my se vám ozveme sami.

Mgr. Barbora Krajčová