Připravujeme malovanou cyklomapu Žďársko dětem

14. 10. 2020Novinky

Připravujeme malovanou cyklomapu Žďársko dětem

Na jaře jsme spustili náš zcela nový a originální projekt malovaných cyklomap pro děti na Kladensku, následně i na Chrudimsku. Nyní jsme se proto rozhodli zapojit další region a začínáme tak pracovat na malované cyklomapě Žďársko dětem.

Ručně malovaná cyklomapa Žďársko dětem

Získejte originální dárek

Nové malované cyklomapy budou vynikat v mnoha ohledech. Stejně jako naše předchozí mapy budou i tyto malovány zkušenými malíři.

V přední části si tak budete moci vychutnat region se všemi jeho zajímavostmi a cyklotrasami v provedení, které připomíná krásy pohádkových knih. Nedílnou součástí je i legenda, seznam zajímavostí regionu a obcí či poloha regionu v rámci celé České republiky. Kartografii necháváme samozřejmě na odbornících z KČT, my se postaráme o uměleckou stránku mapy.

Druhou stranu ale přenechali naši malíři ještě větším umělcům – dětem. Vedle povídání o regionu a několika tipů na zajímavé cyklotrasy se zde představí obce, města, firmy i školy, které se do projektu zapojily, originálním a poutavým způsobem. A právě tyto články doplní kresby dětských malířů. Jejich obrázky už tak nebudou zdobit jenom ledničky pyšných rodičů, ale každou jednu cyklomapu Žďárska. Navíc budete mít výbornou příležitost uspořádat pro děti například výtvarnou soutěž a nebo výstavu vyhotovených obrázků.

Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi z Vaší obce, ale i originální dárek pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní Vaše informační centrum.

Ručně malovaná cyklomapa dětem

Cyklomapa ve stojanu do každé obce

Zaujali jsme Vás? Pak vězte, že toho je ještě mnohem více.

Článek o Vaší obci, městě, škole a nebo firmě napíše náš tým šikovných textařů tak, aby zaujal i ty nejmenší čtenáře. Vedle toho Vám ale nabídneme tuto mapu i na plastové nebo hliníkové tabuli i s dřevěným stojanem. Vy už jen stojan s mapou usadíte na to správné místo a budete se těšit z toho, jaký bude o mapu mezi lidmi zájem.

Samozřejmostí jsou i mapy skládané, které se vejdou do batůžku každého správné cyklisty. Nalákáte tak mnoho nových turistů a dostanete se do povědomí široké veřejnosti.

Ručně malovaná cyklomapa ve stojanu u cyklostezky

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených cykloturistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou malovanou cyklomapu Žďársko dětem Vám představí regionální projektová manažerka Miroslava Prokopová. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 720 196 727 a nebo prostřednictvím e-mailu prokopova@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Ručně malovaná cyklomapa Žďársko dětem

Tip na cyklovýlet

Cyklotrasa Žďár nad Sázavou – Polnička – Velké Dářko
Tento cyklistický výlet vede po rovině, z větší části po asfaltové cyklotrase, z menší po polní a lesní cestě. Je vhodný pro rodiny s dětmi či jízdu s cyklovozíkem. Cestou si můžeme udělat přestávku ve sportovně-rekreačním areálu Pilák, uvidíme sochy v přírodě od Michala Olšiaka, v létě je možné se vykoupat ve vodních nádržích Pilská a Velké Dářko a děti jistě ocení zastavení v zábavním areálu Salón Expres Vagón v Polničce.

Pin It on Pinterest

Share This