Připravujeme malovanou cyklomapu Náchodsko dětem

20. 11. 2020Novinky

Připravujeme malovanou cyklomapu Náchodsko dětem

Projekt malovaných cyklomap dětem nabírá na otáčkách. Kladensko je již hotové, dokončujeme Chrudimsko a pracujeme na Svitavsku. Nadešel proto čas zpracovat další region. Další mapou tak bude Cyklomapa Náchodsko dětem!

Ručně malovaná cyklomapa Svitavsko dětem

Pochlubte se šikovnými dětmi

Díky novým malovaným cyklomapám získávají děti z Vašeho regionu příležitost zapojit se do zajímavého projektu, mají možnost ukázat, jak umějí malovat a jejich malby se stávají součástí mapy, kterou si prohlédne široké okolí.

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování cyklovýletů s dětmi. V přední mapové části tak naleznete vyznačené cyklostezky regionu Náchodska včetně zajímavostí, které stojí za návštěvu. Ať už jde o historické památky, kostely, rozhledny, ale i památníky, sochy či například zajímavé mosty. A to vše na ručně malované mapě. O kartografickou správnost se starají naši partneři z Klubu českých turistů.

Z druhé strany se pak můžete těšit na konkrétní tipy na cyklovýlety včetně profilu dané trasy či převýšení. Vedle toho zde naleznete i poutavé články o obcích, městech, firmách i školách, které jednoduchým a hravým způsobem představí dětem jednotlivé partnery projektu.

A právě každý jeden článek bude doplněn o obrázky malých umělců. Malířem se může stát každý – Vaše vlastní děti, děti z Vaší školy, firmy, zkrátka kdokoliv. Pokud byste nenašli toho pravého umělce, nemusíte se obávat. V každém regionu spolupracujeme se základními uměleckými školami, jejichž děti obrázky případně připraví za Vás.

Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi z Vaší obce, ale i originální dárek pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní Vaše informační centrum.

Podívejte se na video o malovaných cyklomapách

Ručně malovaná cyklomapa děti dětem

Cyklomapa ve stojanu do každé obce

Zaujali jsme Vás? Pak vězte, že toho je ještě mnohem více.

Článek o Vaší obci, městě, škole a nebo firmě napíše náš tým šikovných textařů tak, aby zaujal i ty nejmenší čtenáře. Vedle toho Vám ale nabídneme tuto mapu i na plastové nebo hliníkové tabuli i s dřevěným stojanem. Vy už jen stojan s mapou usadíte na to správné místo a budete se těšit z toho, jaký bude o mapu mezi lidmi zájem.

Samozřejmostí jsou i mapy skládané, které se vejdou do batůžku každého správné cyklisty. Nalákáte tak mnoho nových turistů a dostanete se do povědomí široké veřejnosti.

Ručně malovaná cyklomapa ve stojanu u cyklostezky

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených cykloturistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou malovanou cyklomapuNáchodsko dětem Vám představí regionální projektová manažerka Mgr. Kateřina Pourová. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 604 180 134 a nebo prostřednictvím e-mailu pourova@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Nebo vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a my se Vám ozveme.

Ručně malovaná cyklomapa děti dětem

Tip na cyklovýlet

Cyklostezka Peklo – Náchod – Velké Poříčí – Hronov /15 km/

Cyklostezka začíná v obci Peklo u Nového Města nad Metují a je značená číslem 4034. Dále vede údolím řeky Metuje do Náchoda, kde se napojuje na cyklostezku č. 22.

Cyklisté projedou Náchodem po nábřeží Metuje do místní části Běloves, odkud pokračují ke státní hranici s Polskem. Zde je možnost odbočky do nedalekého polského lázeňského města Kudowa-Zdrój. Od hranice vede cyklostezka do obce Velké Poříčí, kde se napojuje na místní komunikaci a pokračuje směrem na Hronov.

Ručně malovaná cyklomapa Náchodsko dětem

Pin It on Pinterest

Share This