Připravujeme malovanou cyklomapu Kladensko dětem

2. 09. 2020Novinky

Malovaných map naše nakladatelství vydalo v minulých letech desítky. Tento originální produkt se setkal s obrovským úspěchem, namalovali jsme prakticky celou republiku a představili ji tak nevšedním způsobem Vám všem.

Nyní jsme se ale rozhodli posunout malované mapy na další úroveň a přizvat k jejich tvorbě odborníky na výtvarné umění – děti. Právě proto spouštíme v těchto dnech zcela nový projekt malované cyklomapy Kladensko dětem.

Ručně malovaná cyklomapa Kladensko dětem

Podpořme společně děti

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování cyklovýletů s dětmi. V přední mapové části tak naleznete vyznačené cyklostezky regionu Kladensko včetně zajímavostí, které stojí za návštěvu. Kartografii necháváme samozřejmě na odbornících z KČT, my se postaráme o uměleckou stránku mapy.
Z druhé strany se pak můžete těšit na povídaní o regionu Kladenska, které jednoduchým a hravým způsobem představí dětem toto území a naláká je k jeho poznávání. Vedle toho zde naleznete i poutavé články o obcích, městech, firmách i školách, které se do projektu zapojily. A právě každý jeden článek bude doplněn o obrázky malých umělců. Ať už se zapojí Vaše vlastní děti a nebo žáci základních uměleckých škol, právě zde budou mít možnost pochlubit se všem se svým výtvarným talentem.

Děti malují obrázky k cyklomapě

Mapy pro každého

Zaujali jsme Vás? Pak vězte, že toho je ještě mnohem více. Zapojením se do projektu získáte malované cyklomapy Kladensko dětem a možnost se v této mapě prezentovat. Článek o Vaší obci, městě, škole a nebo firmě napíše naše šikovná textařka tak, aby zaujal i ty nejmenší čtenáře. Vedle toho Vám ale nabídneme tuto mapu i na plastové nebo hliníkové tabuli a dokonce i se stojanem, patkami i podrobným návodem. Vy už jen stojan s mapou usadíte na to správné místo a budete se těšit z toho, jaký bude o mapu mezi lidmi zájem.
Hotové skládané mapy pak můžete využít jako dárek pro kolegy, zaměstnance, žáky a studenty, zásobit Vaše informační centrum a nebo obdarovat každou domácnost ve Vaší obci. Využití je zkrátka obrovské.

Prezentace v malovaných mapách

Ukázka prezentací v malované cyklomapě dětem

Jsme tu pro Vás

Chceme, aby Vám výsledná mapa a prezentace v ní přinesla užitek a spousty spokojených cykloturistů. Proto jsme v těchto dnech projekt odstartovali, abychom si byli jistí, že na každého z Vás budeme mít dostatek času.

Připravovanou malovanou cyklomapu Kladensko dětem Vám představí regionální projektová manažerka Ing. Lenka Dadoková. Můžete ji kontaktovat na telefonním čísle +420 606 850 322 a nebo prostřednictvím e-mailu dadokova@cbs-cesko.cz a domluvit si termín schůzky.

Neváhejte a zapojte se do jedinečného projektu i Vy!

Ručně malovaná cyklomapa Kladensko dětem

Tip na cyklovýlet

Největší středočeské město Kladno obklopuje pás lesů a lesoparků, jako stvořených k jízdě na kole. Během jízdy můžeme navštívit technické památky a připomenout si hornickou a ocelářskou minulost této unikátní krajiny.
Tato okružní cyklotrasa kolem Kladna vede téměř celá po rovině, z převážné části mimo město po kvalitní šotolinové cestě. Proto ji lze doporučit k jízdě s cyklovozíkem.

Cyklotrasa je značena číslem 0017.
Výlet můžeme zahájit na kterémkoliv místě (podle toho odkud přijíždíme). Jednou z možností je zaparkovat například mezi částmi Kladna Vrapice a Dubí v boční ulici souběžné se silnicí II/101.

Ručně malovaná mapa Kladensko - Kačice

Pin It on Pinterest

Share This