Vybrané církevní památky České republiky

SKU MM00099
99 Kč
Vyprodáno
1
Podrobnosti o produktu

Česká republika je země s bohatou historií postavenou na křesťanských základech, počínaje příchodem věrozvěstů sv. Cyrila a Metoděje v roce 863 a dále vládou křesťanského panovníka Karla IV. ve 14. století.

Malované mapy

Přestože je dnes Česká republika označována za jednu z nejateističtějších a nejsekularizovanějších zemí na světě (z celkového počtu 10,6 mil. obyvatel se k římskokatolické církvi hlásí cca 30 % občanů a pravidelně praktikujících je pouze cca 420 000 lidí), najdete na jejím území velké množství kostelů a kapliček (celkem 6 683), které se řadí k významným kulturním památkám.

V poslední době se i díky majetkovému narovnání ze strany státu rozvíjí církevní turistika, která prezentuje nejširší veřejnosti poutní místa a křesťanské církevní památky.

Malovaná mapa Vybrané církevní památky České republiky zobrazuje tyto památky v realistickém provedení. Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické typografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty. Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny hranice diecézí i hlavní silniční trasy.

V mapě je nakresleno podle skutečnosti více než 150 objektů.

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky vybraných památek jednotlivých diecézí.

Mapa je ve třech jazycích - češtině, angličtině a němčině.

Provedení mapy: skládaná

Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This