Ručně malovaná cyklomapa Rychnovsko dětem

978-80-88427-32-2
120 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Rok vydání: 2022
Vydání: 1.
Rozměr: B1 (1 000 x 707 mm)
Země: Česká republika
Malba mapy: Miroslav Pazdera
Malby objektů: Jana Šuláková, Bc. Lucie Marková Holíková, mladí umělci z regionu
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě
ISBN: 978-80-88427-32-2
Značka: Malované mapy
Autoři textů: Mgr. Barbora Šupíková, Radka Srněnská, Bc. Marie Machů
Kraj: Královéhradecký kraj

Ručně malovaná cyklomapa okresu Rychnov nad Kněžnou - malovaná dětmi pro děti

Malované mapy

Rychnovsko je region jako stvořený pro výlety na kole. Vyšvihněte se proto do sedla, šlápněte do pedálů a vyrazte na průzkum zdejší zvlněné krajiny v podhůří Orlických hor. Nahlédnete do historie regionu rozpínajícího se v blízkosti česko-polské hranice, zdoláte menší či větší kopečky, z majestátně se tyčících rozhleden poznáte mnoho něžných zákoutí tohoto kraje. Nafoukněte kola a hurá za objevy!

A nezapomeňte si do batůžku přibalit naši cyklomapu. Není jen tak ledajaká, ale to poznáte okamžitě. Je to totiž mapa ručně malovaná, se všemi značenými cyklotrasami a turistickými stezkami a k tomu všemu doplněná o krásné obrázky zajímavostí a dominant, kterými tento region doslova oplývá. Do tvorby mapy jsme zapojili ty nejlepší kreslíře a malíře na světě – děti. To jejich obrázky vám přiblíží, jak vypadá místo, které chcete navštívit.

Ať už je to gotický hrad, romantický zámek, industriální rozhledna nebo dělostřelecká tvrz Hanička, se vším si hravě poradily děti. A díky nim se také naladíte na kouzlo krajiny v podhůří Orlických hor, kde své dětství strávil spisovatel Karel Poláček a kde vzniklo okouzlující poutní místo, muzea seznamující s historií tohoto regionu nebo lanová centra.

Interaktivní podoba mapy


Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické topografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost topografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Na zadní straně jsou popisy cyklotras včetně výškového profilu. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Rychnovska.

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o zajímavostech regionu a vybrané cyklotrasy vhodné pro děti včetně výškového profilu. Mapa vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst na informační straně mapy. Prezentace těchto partnerů - obcí a firem doplnily právě obrázky dětí.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This