Ručně malovaná cyklomapa Pardubicko dětem

MM00144
120 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Rok vydání: 2022
Vydání: 1.
Rozměr: B1 (650 x 960 mm)
Země: Česká republika
Malba mapy: Vladimír Šuster
Malby objektů: Jana Šuláková, Bc. Lucie Marková Holíková
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě
ISBN: 978-80-88427-28-5
Značka: Malované mapy
Autoři textů: Radka Srnenská, Bc. Lucie Marková Holíková
Kraj: Pardubický kraj

Ručně malovaná cyklomapa okresu Pardubice - malovaná dětmi pro děti

Malované mapy

Kolik různých odstínu barev znáte?

Připravte si kola, šlápněte do pedálů a hurá na výlet po Pardubicku A nezapomeňte si do batůžku přibalit naši cyklomapu.

Není jen tak ledajaká, ale to poznáte okamžitě. Je to totiž mapa ručně malovaná, se všemi značenými cyklotrasami a turistickými stezkami a k tomu všemu doplněná o krásné obrázky zajímavostí a dominant, kterými tento region doslova oplývá.

Tato cyklomapa je ale tak trochu jiná. Do její tvorby jsme totiž zapojili ty nejlepší kreslíře a malíře na světě – děti. To jejich obrázky vám přiblíží, jak vypadá místo, které chcete navštívit.

Ať už je to hrad, zámek, Africké či Letecké muzeum, nebo zdejší unikátní Národní hřebčín Kladruby nad Labem, se vším si hravě poradily děti. A díky nim se také naladíte na kouzlo krajiny v údolí řeky Labe, kde je nejen pravé Muzeum perníku v Perníkové chaloupce, ale i Lumpárium neboli dětský svět plný zábavy a nevšední park Tank Power v Přelouči.

Rodiče, až tedy budete chtít s celou rodinou vyrazit na výlet na kolech, svěřte výběr trasy svým ratolestem. Nejen že ony samy nejlépe vědí, co je bude bavit a zajímat, ale zároveň při pohledu na obrázky budou chtít zjistit, jestli jejich spolužáci nebo děti ze sousedních škol opravdu „trefili“ podobu onoho místa.

Interaktivní podoba mapy


Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické topografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost topografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Na zadní straně jsou popisy cyklotras včetně výškového profilu. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Pardubicka.

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o zajímavostech regionu a vybrané cyklotrasy vhodné pro děti včetně výškového profilu. Mapa vznikla i díky partnerům, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst na informační straně mapy. Prezentace těchto partnerů - obcí a firem doplnily právě obrázky dětí.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This