Ručně malovaná cyklomapa Náchodsko dětem

MM00142
120 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Rok vydání: 2021
Vydání: 1.
Rozměr: B1 (650 x 960 mm)
Země: Česká republika
Malba mapy: Jozef Maár
Malby objektů: Bc. Lucie Marková Holíková
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě
ISBN: 978-80-88427-00-1
Značka: Malované mapy
Autoři textů: Bc. Barbora Šupíková
Kraj: Královéhradecký kraj

Ručně malovaná cyklomapa okresu Náchod - malovaná dětmi pro děti

Malované mapy

Kolik různých odstínu barev znáte?

Připravte si kola, šlápněte do pedálů a hurá na výlet po Náchodsku! A nezapomeňte si do batůžku přibalit naši cyklomapu.

Není jen tak ledajaká, ale to poznáte okamžitě. Je to totiž mapa ručně malovaná, se všemi značenými cyklotrasami a turistickými stezkami a k tomu všemu doplněná o krásné obrázky zajímavostí a dominant, kterými tento region doslova oplývá.

Tato cyklomapa je ale tak trochu jiná. Do její tvorby jsme totiž zapojili ty nejlepší kreslíře a malíře na světě – děti. To jejich obrázky vám přiblíží, jak vypadá místo, které chcete navštívit.

Ať už je to rozhledna, zámek, zřícenina hradu, dřevěný kostelík, barokní klášter, dělostřelecká pevnost nebo skalní město ukrývající tajuplné kamenné bludiště, se vším si hravě poradily děti. A díky nim se také naladíte na kouzlo roubených chalup v Babiččině údolí , spjatém s pobytem a tvorbou slavné spisovatelky Boženy Němcové, nebo v Hronově, kde lze dodnes navštívit působivý rodný domek Aloise Jiráska.

Až tedy budete chtít s celou rodinou vyrazit na výlet na kolech, svěřte dospělí výběr trasy svým ratolestem. Nejen že samy nejlépe vědí, co je bude bavit a zajímat, ale zároveň při pohledu na obrázky budou chtít zjistit, jestli jejich spolužáci nebo děti ze sousedních škol opravdu „trefili“ podobu onoho místa.


Prohlédněte si interaktivní podobu mapy

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické topografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Na zadní straně jsou popisy cyklotras včetně výškového profilu. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Náchodska.

Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech a vybrané cyklotrasy vhodné pro děti včetně výškového profilu.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This