Ručně malovaná cyklomapa Liberecko dětem

978-80-88427-63-6
120 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
Rok vydání: 2022
Vydání: 1.
Rozměr: A1
Země: Česká republika
Malba mapy: Jozef Ďaudík
Malby objektů: Jana Šuláková, Bc. Lucie Marková Holíková, mladí umělci z regionu
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě
ISBN: 978-80-88427-63-6
Značka: Malované mapy
Autoři textů: Bc. Tomáš Vincenec, Stanislava Bodná, Bc. Marie Machů, Radka Srněnská
Jazyk: český
Kraj: Liberecký kraj

Ručně malovaná cyklomapa okresu Liberec - malovaná dětmi pro děti

Malované mapy

Milí rodáci, návštěvníci a milovníci Liberecka a Frýdlantska,

zveme vás na pestrou cyklojízdu do nejsevernějšího koutu naší republiky, kde cyklista nezná slovo rovinka, kde si váží každé občerstvovací zastávky, kde večer pocítí v nohách každý kilometr a kde je každý v sedle zdolaný kopec vítězstvím. Rádi vás inspirujeme touto jedinečnou ručně malovanou mapou, kterou jsme vytvořili společně s dětmi a pro děti. Nechte se nadchnout právě dětmi, které vás prostřednictvím svých obrázků a tipů zvou na krásná a zajímavá místa celého libereckého okresu.

KŘÍŽEM KRÁŽEM PO LIBERECKU

Zkontrolujte, zda máte dobře nafoukaná kola, zabalte si do batůžků pořádnou svačinu, která vám vystačí na celý den, a nalákejte své nejbližší na výlet za poznáním zvlněné krajiny vinoucí se Libereckem. Dozajista se na zdejších krásných cyklotrasách nebo cyklostezkách seznámíte s poutavou historií místních obyvatel, pokocháte se mnoha roztodivnými přírodními úkazy v krajině Jizerských hor a zažijete pořádnou dávku dobrodružství. Pořádně si protáhněte nohy, právě vyrážíte vstříc nezapomenutelným zážitkům!

Interaktivní podoba mapy

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické topografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost topografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Na mapové straně jsou popisy vybraných cyklotras včetně výškového profilu.

Mapa je oboustranná, na přední mapové straně jsou popisy vybraných cyklotras vhodných pro děti včetně výškových profilů, na zadní informační straně pak najdete povídání a obrázky o zajímavostech regionu. Součástí mapy je i brožura s popisem obcí. Obrázky k zajímavostem a povídání o obcích malovaly právě děti z Liberecka.

Mapa vznikla i díky partnerům z řad obcí a firem, kteří tento projekt podpořili a o kterých si můžete přečíst na informační straně mapy a v brožuře. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Liberecka.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This