Nymbursko

MM00108
60 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu
ISBN: 978-80-88259-13-8
Značka: Malované mapy
Rok vydání: 2018
Vydání: 1.
Rozměr: B1 (87 x 65 cm)
Země: Česká republika
Kraj: Středočeský kraj
Malba mapy: Miroslav Pazdera
Malby objektů: Jana Šuláková, Bc. Lucie Marková-Holíková, Mgr. Vladimír Šuster
Materiál: Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Ručně malovaná mapa okresu Nymburk

Malované mapy

Vítejte v Polabské nížině, kde slunečné borové lesy, čistá jezera a klidná hladina řeky Labe pohladí vaši duši. V kraji životadárných pramenů, malebných vesniček i romantických zámeckých zahrad. V kraji českých králů, barokního umění a Bohumila Hrabala.

Polabí mnohým připadá jako jednotvárný, placatý kraj. Stačí se však vznést do oblak a Zlatý pruh země české vás ohromí svou rozmanitostí. Lužní lesy střídají rozlehlá pole, uprostřed nichž vás najednou překvapí osamělý kopec. Krajinu rozsvěcují zrcátka rybníků a stužky řek a potoků. O tom, že je tady opravdu neskutečně krásně, se přesvědčíte putováním Naučnou stezkou Bohumila Hrabala v Kersku nebo v přírodní rezervaci Libický luh. A pokud vám zbude dost sil a času, zajeďte si do Hrubého Jeseníku. Z rozhledny Romanka budete mít velký kus tohoto zajímavého regionu jako na dlani. A dohlédnete až k vrcholkům Krkonoš.

Nymbursko a celé Polabí toho nabízí opravdu hodně. Ať jste velcí nebo malí, mladí nebo pokročilejšího věku, vyberete si vždycky. S malovanou mapou Nymbursko bude vaše poznávání a cestování zajímavější a snadnější.

Orientace v této malované mapě je mnohem snadnější než v klasické typografické mapě, protože přesně vidíte, jak vypadají zajímavé objekty, jak rozsáhlé jsou pohoří a jak hluboké jsou údolí.

Malované mapy si ale zachovávají přesnost typografických map, jsou zde zakresleny všechny pěší i vybrané cyklistické trasy, naučné stezky, čísla cest a jiné potřebné údaje. Korekturu mapy provedl Klub Českých turistů, obce, města a podnikatelské subjekty regionu Nymburska.


PROHLÉDNĚTE SI INTERAKTIVNÍ PODOBU MAPY

Interaktivní mapa
Mapa je oboustranná a na její zadní straně naleznete povídání a obrázky o těch největších zajímavostech a také praktické informace a kontakty na infocentra, ubytování, zámky a hrady v regionu. Najdete zde také QR kód ke stáhnutí interaktivní mapy do mobilu. Součástí mapy je informační brožura s popisem partnerských měst a obcí.

Mapa je dvojjazyčná - povídání o zajímavostech v regionu na zadní straně jsou v českém a anglickém jazyce.

Provedení mapy: jako skládaná a jako nástěnná s možností lištování. Tisk mapy na papír s certifikátem FSC - šetrný k přírodě

Mapu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín. Pro koupi většího množství je možné dohodnout množstevní slevu na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This