Českokrumlovsko z nebe

SKU 978-80-88259-34-3
499 Kč
Skladem
1
Podrobnosti o produktu

Kniha leteckých fotografií okresu Český Krumlov

Česko z nebe

Český Krumlov je právem „povinnou zastávkou“ všech výletníků, turistů a poznávacích zájezdů po Česku. Samozřejmě region Českokrumlovska nabízí mnohem více. Na nejvyšším vrcholu Blanského lesa – Kleti – stojí už od roku 1825 nejstarší kamenná rozhledna v Čechách, v Novohradských horách je Žofínský prales, který je s pralesem Hojná voda nejstarší rezervací v pevninské Evropě. Zřícenina Vítkův hrádek patří k nejvýše položeným hradům v Čechách, nádherná je romantická zřícenina Dívčí Kámen či klášter cisterciáků Zlatá Koruna, nemůžete vynechat hrad Rožmberk nebo Jihočeské moře - Lipno.

Krajinou protéká jako stříbrná nitka řeka Vltava a Malše a pohledem z nebe se můžete pokochat na kouzelné obce, vesničky, kostely i kapličky, rozhledny i rybníky, např.:
  • obce a města Kájov, Křemže, Holubov, Bohdalovice, Větřní, Rožmitál na Šumavě, Kaplice, Netřebice, Besednice, Horní Dvořiště, Hořice na Šumavě, Frymburk, Vyšší Brod
  • Kostel sv. Mikuláše v Boleticích, sv. Vavřince v Přídolí, sv. Jana Křtitele v Zátoni, sv. Jiří v Blansku, sv. Jakuba v Benešově nebo v obci Světlík
  • rozhledny Knížecí stolec a Kleť, Velký a Malý záhorkovický rybník, vodní nádrž Římov
a spoustu dalších zajímavých míst
Kniha potěší každého milovníka Českokrumlovska, ať už "místního" nebo zahraničního turistu, který se do Česka rád vrací nebo toho, kdo teprve krásy naší země teprve objevuje.
Na konci knihy najdete popis zajímavých obcí, kterým záleží na rozvoji regionu a které podpořily tento projekt.
Popisky fotografií a texty v knize jsou ve dvou jazycích - v českém a anglickém.


PROLISTUJTE SI KNIHU ONLINE

Prolistovat online

Knihu vám zašleme poštou nebo si ji můžete vyzvednout zdarma ve Zlíně na adrese CBS Nakladatelství s. r. o., Vodní 1972, 760 01 Zlín.

Pro koupi většího množství knih je možné dohodnout množstevní slevu na na emailu marketing@cbs-cesko.cz.

Uložte tento produkt na později

Pin It on Pinterest

Share This