Malované mapy online

Cyklomapy děti dětem

Cyklomapy děti dětem

Ručně malované cyklomapy regionů obohacené o malby dětí převážně ze základních uměleckých škol. Děti jsou spoluautory krásné malované mapy svého regionu a mohou se pochlubí svým výtvarným talentem.

Malované mapy regionů

Malované mapy regionů

Přehledné mapy regionů (okresů). V mapě jsou zaneseny malby hradů, zámků a všech turisticky zajímavých objektů, což zvyšuje jejich atraktivitu, neboť návštěvník vidí, jak takový objekt vypadá. Na zadní straně mapy jsou všechny důležité informace o regionu. Pro snadnou orientaci v mapách jsou velmi oblíbené turisty.

Malované mapy na míru

Malované mapy na míru

Vyrábíme ručně malované mapy jakéhokoliv území na zakázku dle požadavků klienta. Umíme vyrobit malovanou mapu lyžařského nebo rekreačního střediska, intravilánu obce, katastru obce, mikroregionu, kraje nebo i celého státu.

Malované mapy měst

Malované mapy měst

Malované mapy obcí a měst zachycují detailně zpracované obce, jednotlivé městské části a centra měst. Jsou v nich zaneseny veškeré stavby, zajímavosti, historické části, náměstí, kostely, zámky, atd. Pro svoji propracovanost v detailu jsou velmi oblíbené a žádané turisty a jsou skvělým propagačním materiálem.
Malované mapy větších územních celků

Malované mapy větších územních celků

Mapy větších územních celků a areálu jsou často využívány pro mikroregiony, zoologické zahrady, zábavní parky, rekreační a lyžařská centra, golfové hřiště, akvaparky a podobně. Jsou oblíbené pro svou originalitu a krásu, které zaujmou a přitáhnou pozornost.

Regionální cyklomapy

Regionální cyklomapy

Malované cyklomapy usnadňují putování při cyklovýletech. Cyklostezky a cyklotrasy provádějí cyklistu danou oblastí a znázorňují místa odpočinku i zábavy, které nemusí být vedle cyklotrasy, ale stojí za návštěvu. Součástí mapy jsou tipy na cyklovýlety s výškovým profilem a důležité informace pro cyklisty.

Tematické malované mapy

Tematické malované mapy

Na podkladech ručně malovaných map ČR a SK vytváříme tematické mapy podle přání zákazníka. Mapu přizpůsobíme barvám, designu a charakteru požadovaného tématu a doplníme ji informacemi a objekty podle účelu využití. Díky využití již hotových map jsou cenově dostupné.

Orientační plány měst

Orientační plány měst

Speciální typ ručně malované mapy u kterého se kreslí se pouze schéma budov. Mapa je je doplněna o malby jednotlivých dominant a důležitých míst. Velkou výhodou je přehlednost, rychlá výroba a příznivá cena.

Orientační plány větších územních celků

Orientační plány větších územních celků

Malované orientační plány měst a jejich okolí, mikroregionů, okresů, chráněných oblastí, přírodních rezervací, a pod. Slouží k lepší přehlednosti dané lokality.

Pin It on Pinterest

Share This