Děti ručně malují další cyklomapu, tentokrát Severního Plzeňska

16. května 2022

Novinky, Připravujeme

Starostové a ředitelé, ať už jako rodiče a nebo ve své záslužné funkci se prakticky na denní bázi setkáváte s dětmi, že? A také máte ten pocit, že je nic nebaví a většinu času se tváří otráveně? A co je zapojit do něčeho, čím se budou moci chlubit na celém Severním Plzeňsku?

My jsme si to vyzkoušeli přímo v praxi, kdy jsme s dětmi z jedné základní školy tvořili kompletně celou ručně malovanou mapu. Děti byly nadšené, dohadovaly se, kdo namaluje louky, kdo lesy, kdo zástavbu. Nicméně tvorba takové mapy trvala jenom po výtvarné stránce celou řadu měsíců. Proto jsme to dětem zjednodušili a necháváme na nich jen to nejdůležitější. A kde se na jich díla můžete těšit? Přeci v připravované ručně malované cyklomapě Severní Plzeňsko dětem!

Malovaná cyklomapa Severní Plzeňsko dětem

Na tvorbě cyklomap se podílejí ti nejlepší umělci

Nové malované cyklomapy budou určeny především pro plánování rodinných cyklovýletů s dětmi samotnými dětmi. Přední mapová část je graficky zpracovaná tak, aby se v ní na první pohled vyznalo každé dítě. Zajímavé památky či destinace jsou zobrazeny pomocí drobných maleb od našich šikovných malířů.

Z druhé strany mapy se ale nachází to pravé umění! Povídání o regionu i jednotlivých obcích a městech a tipy na konkrétní cyklovýlety doplňují obrázky dětských malířů. Ať už jde o žáky místní základní umělecké školy a nebo třeba kroužek hasičů, všichni mají možnost se do malování zapojit.

Ručně malovaná cyklomapa děti dětem

Oslovte malé i velké cykloturisty

Právě povídání o zapojených obcích, městech, školách i firmách jsou zajímavým benefitem těchto map. Díky nim se dostanete do povědomí nejenom dospělých, ale i dětí. A to vše hravou formou. O texty se stará náš tým textařů pod vedením Radky Srněnské. Nebudete tak muset nic sepisovat, bohatě postačí, když nám dáte hlavní body, a o vše ostatní se už postaráme my.

Mapy všech tvarů, velikostí a materiálů

Zapojením se do projektu tak získáte nejenom možnost pochlubit se šikovnými dětmi, ale i originální dárek v podobě skládané mapy pro spoluobčany, zastupitele, obchodní partnery či skvělý produkt, který doplní vaše informační centrum. Aby byla vaše mapa dobře vidět, můžete ji získat i v podobě venkovní tabule s dřevěným stojanem. Stačí tak najít jen to správné místo, zabudovat a mapa může dělat radost mnohem více lidem.

Ručně malovaná cyklomapa ve stojanu u cyklostezky

Jedinečná nabídka na míru vašim potřebám

Možná si teď říkáte, že to zní hezky, ale kolik to stojí? Máme pro vás dobrou zprávu, povídání o vaší obci, městě, škole či firmě nestojí ani korunu!
Ručně malovanou cyklomapu Severní Plzeňsko dětem nabízíme v balíčcích, které dle velikosti obsahují předem dané počty skládaných map i venkovních tabulí a samozřejmě poutavý text o vás.

A právě skládané mapy vás vyjdou na pouhých 99,- Kč bez DPH. Za tuto cenu se stanete součástí nádherné ručně malované mapy, získáte zajímavý dárek pro vaše občany či zaměstnance, budete se propagovat originálním způsobem, podpoříte děti a cykloturistiku ve vašem okolí a to vše prakticky bez práce.

Po vydání nabízíme mapy našim zákazníkům na e-shopu za 120,- Kč bez možnosti vlastní prezentace a umístění dětských obrázků.

Zapojení se do projektu tak přináší mnoho nesporných výhod!